Günümüz trendlerini yakalayan rahat ve fonksiyonel eşyaları önemsiyorsun ama aynı zamanda klasik detayların ışıltısı da gözlerini kamaştırıyor. Aile yadigârlarının yanı sıra modern mobilyalar da dikkatinden kaçmıyor.

Modernizmin dayanılmaz hafifliği ile şık detayların ahengi arzuladığın dekorasyonunun ana hatlarını oluşturuyor. Sana önerimiz; oda tasarımında modernize klasik bir stil tercih etmen.

İç mekan tasarımında kullanılan klasik tarz koltuklarla düz ve modern halılar kombinleyebilir, oryantal halılarla düz ve desensiz, modern koltuklar tercih ederek ana ögelerde denge oluşturabilirsin.

Aile yadigârı aksesuarlarını kullanarak dekorasyonunda ışıltılı bir etki yaratabilirsin.

Renkli ve desenli fon perdelerin desensiz ve açık renkli tül perdelerinin tamamlayıcısı olacaktır. İç mekan tasarımında Modernize klasik stili yakalayabilmek için renk paletinde koyu sıcak renkler, derin kahveler, krem bej ve koyu tonda ahşap renklere yer verebilirsin.

Açık renk duvarlarda büyük boyutlarda soyut temalı canvas tablo tercih ederek modern etkiyi vurgularken, aynı modernize etkiyi mutfakta yakalayabilmek için kulpsuz dolaplar ve modern sarkıtlarla birlikte koyu kahve, yeşil tonları kombinleyerek metallerle ortama ışıltı katabilirsin.

Çok daha fazla Oda tasarım veya iç dekorasyon fikirleri için siz de Fikiral Ev dekorasyon 3D mobil uygulamasını telefonunuza indirebilir veya diğer blog yazılarımıza göz atabilirsiniz. Stillerden, ipuçlarına ev dekorasyonu ve her türlü oda tasarımına ilişkin örneklere ulaşabilirsiniz..

Leave a Reply