Kuru dallar, yapraklar ve renk cümbüşü kır çiçekleri… Cam vazolar içerisine yerleştireceğiniz çiçekler ile mevsimleri evinize taşıyarak oda dekorasyonunuzu renklendirin.

Yastıkları değiştirmek evinizi renklendireceği gibi; tercih edeceğiniz figüratif yastıklar iç dekorasyon alanında farklı konseptler yaratmanızı sağlar.

Eşyaları bilinen işlevlerinin dışında farklı odalarda kullanmak da sürprizli bir dokunuş olacaktır. Aynı zamanda eşyaların yerinde yapacağınız değişikliklerle; odanın ve evin enerjisini değiştirebilirsiniz.

İkinci el eşyaları orijinal halini koruyarak iç mekan tasarımına dahil etmek mekânınıza karakter katacaktır.

Dolaplarınızın sadece kulplarını değiştirerek; arzuladığınız lüks etkiyi yakalayabilirsiniz.

Yaşam alanınızda yer alan her metal objeyi olmasa da fark yaratan dekoratif parçalarınızı sprey metal rengi boyalarla yenileyerek dekorasyonunuzda farklılık yaratabilirsiniz.

Mobilyalarınızı farklı amaçlarla kullanmak, ters çevirmek, parçalamak, kapaklarını değiştirmek ve boyamak sıra dışı bir etki yaratacaktır.

DIY çalışması tercih edecekseniz; Ikea’dan alacağınız sepetlerle sarkıt yapmayı deneyebilirsiniz.

Dış kapınızın iç kanadını farklı bir renge boyamak da ,yaratmak istediğiniz etki için güzel bir seçenek olacaktır.

Çok daha fazla Oda tasarım veya iç dekorasyon fikirleri için siz de Fikiral Ev dekorasyon 3D mobil uygulamasını telefonunuza indirebilir veya diğer blog yazılarımıza göz atabilirsiniz. Stillerden, ipuçlarına ev dekorasyonu ve her türlü oda tasarımına ilişkin örneklere ulaşabilirsiniz..

Leave a Reply