Günümüz trendlerini yakalayan rahat ve fonksiyonel eşyaları önemsiyorsun ama aynı zamanda klasik detayların ışıltısı da gözlerini kamaştırıyor. Aile yadigârlarının yanısıra modern mobilyalar da dikkatinden kaçmıyor.

Modernizmin dayanılmaz hafifliği ile şık detayların ahengi arzuladığın dekorasyonunun ana hatlarını oluşturuyor. Sana önerimiz; yaşam alanında modernize klasik bir stil tercih etmen.

Klasik tarz koltuklarla düz ve modern halılar kombinleyebilir, oryantal halılarla düz ve desensiz, modern koltuklar tercih ederek ana ögelerde denge oluşturabilirsin.

Aile yadigârı aksesuarlarını kullanarak dekorasyonunda ışıltılı bir etki yaratabilirsin.

Renkli ve desenli fon perdelerin desensiz ve açık renkli tül perdelerinin tamamlayıcısı olacaktır. Modernize klasik stili yakalayabilmek için renk paletinde koyu sıcak renkler, derin kahveler, krem bej ve koyu tonda ahşap renklere yer verebilirsin.

Açık renk duvarlarda büyük boyutlarda soyut temalı canvas tablo tercih ederek modern etkiyi vurgularken, aynı modernize etkiyi mutfakta yakalayabilmek için kulpsuz dolaplar ve modern sarkıtlarla birlikte koyu kahve, yeşil tonları kombinleyerek metallerle ortama ışıltı katabilirsin.

Leave a Reply